Veeeeľmi dlhý text o nás.

video placeholder

Metrohm Research Slovakia

Slovenská pobočka, Metrohm Research Slovakia, funguje v Bratislave od roku 2016, kedy ju tvorili traja ľudia. Odvtedy sa však rozrastá každým rokom a dnes už máme viac ako 60 špecialistov (vývojárov, testerov, UX designerov a pod.). Spolu participujú na vývoji SW pre revolučný prístroj OMNIS, ktorý spája rôzne chemické analýzy.

Aktuálne máme v Bratislave 5 plne funkčných scrumových tímov. Šiesty tím práve vzniká. Ak chceš byť súčasťou niektorého z našich tímov, neváhaj a ozvi sa nám. Šikovní ľudia majú u nás dvere stale otvorené.

Medzi naše najdôležitejšie hodnoty patrí transparentnosť, spolupráca, dôvera, ale aj zábava a samozrejme chutné spoločné raňajky.

Softvér OMNIS

  • OMNIS je nová platforma na chemickú analýzu, ktorá vychádza v ústrety potrebám dnešných laboratórií.
  • Vychádza z konceptov, procesov a požiadaviek moderných chemických laboratórií
  • OMNIS je schopný vykonať štyri plne automatizované analýzy súčasne
  • OMNIS odzrkadľuje reálne laboratórne procesy
  • Obsahuje vizuálny programovací jazyk umožňujúci vyskladať analýzu podľa špecifických požiadavok zákazníka

Hardvér pre OMNIS

  • OMNIS je nový, plne integrovaný titračný systém spoločnosti Metrohm, ktorý vychádza v ústrety potrebám dnešných laboratórií
  • S OMNIS-om, sme vytvorili viac než len nový titrátor. Sústredili sme sa na vaše požiadavky a automatizáciu laboratórií
  • Veľký dôraz kladieme na presné a rýchle výsledky
  • Všetky naše systémy poskytujú najvyššiu bezpečnosť pre väčšie pohodlie, vyššiu efektivitu – v skratke: výkon na úplne novej úrovni

Zloženie Scrum tímu

Metrohm AG

Spoločnosť Metrohm AG založil inžinier Berthold Suhner v roku 1943, v Herisau, vo Švajčiarsku, kde dodnes sídli centrála. Sme vedúca spoločnosť v oblasti analytických prístrojov pre titráciu. Prístroje pre iónovú chromatografiu, voltametriu, konduktivitu a meranie stability kompletizujú naše portfólio pre iónovú analýzu. NIR a Raman spektroskopia je ďalším rýchlo rastúcim segmentom v našej ponuke prístrojov. Pri vývoji a výrobe všetkých produktov sa kladie veľký dôraz na kvalitu.

Pre spoločnosť sú veľmi dôležité aj iné oblasti - je držiteľom ocenenia „Silver Recognition Level“ skupiny EcoVadis, ktorá hodnotí kvalitu firmy ako dodávateľa. Toto hodnotenie posunulo firmu Metrohm AG medzi top 30% podnikov s ohľadom na udržateľnosť a sociálnu zodpovednosť podnikov (CRS).

Naša firma je vlastnená nadáciou Metrohm už od roku 1982. Táto nadácia, ktorá nemá žiaden vplyv na obchodné aktivity firmy, podporuje študentov v prírodných vedách, charitatívne a filantropické zámery a konečnom rade zabezpečuje nezávislosť firmy Metrohm.

V súčasnosti máme zastúpenie vo viac ako 80 krajinách sveta a to buď prostredníctvom vlastných pobočiek alebo výhradných distribútorov. Viac o našich prístrojoch ako aj o spoločnosti si môžeš pozrieť na stránke www.metrohm.com.

Napíš nám